Tiesioginių transliacijų – lekcijų grupė

Grupės nariai turi galimybę dalyvauti tiesioginėse transliacijose – lekcijose ir dalyvauti diskusijose, kurios vyksta beveik kas vakarą, 20:30 val, Lietuvos laiku. Grupėje vedamos paskaitos provokuoja sąmonės ir kritinio mąstymo spektrą, nuovoką. Tie kas pavargote nuo psichologinės piguvos ir vynuojimo į vatą, vertinate radikalų autentiškumą ir srauto tėkmės lekcijas – puiki proga prisijungti prie bendraminčių. Grupėje gvildenamos pašaukimo analizės, dvasingumo, mokslo, ezoterikos, praktinės psichologijos temos, argumentuotu ir aiškiai dėstomu būdu.

Lekcijas veda veidotyros ir meditacijos mokytojas, veidotyros meistro kvalifikaciją įgijęs Kinijoje, venuolikos knygų autorius, socialinių mokslų magistras, dirbęs apygardos teisme, buvęs profesionalus sportininkas, mokymuose, pagal pašaukimą, dirbantis venuoliktus metus Lietuvoje bei užsienyje, A. Kažerskas.

Armando gylis, unikalus, provokuojantis vedimo stiliaus skverbiasi budinti sielą ir sąmonę. Už tai, dažnai tenka jo nekęsti arba pamilti, tačiau toliau miegoti jis jums neleis. Prisijunkite ir įsitikinkite patys.

Grupėje rasite:

  • Apie 100 aktyvių narių
  • Virš 100 vykusių lekcijų
  • Susitikimus gyvai su nakvyne
  • Beveik kas vakarą naujas temas ir diskusijas
  • Tiesiogiai vedamas meditacijas
  • Užduotis ir namų darbus

Grupės minimalus, nario, mėnesinis mokestis – 50 €. Norintiems prisijungti, atlikus pavedimą į Luminor, Armando Kažersko sąs. Nr. LT 124010042502469119 , praneškite papildomai į info@veidoanalize.lt arba asmeniškai su savo Facebooko kontaktais – būsite prijungti prie uždaros grupės ir pradėsime naujų suvokimų kelionę. Ačiū, iki labai greito ir malonaus.