Armandas Kažerskas

Projekto vadovas

El. paštas info@veidoanalize.lt

Sveiki, esu Armandas Kažerskas, asmenybių analitikas socialinų mokslų magistras. Veidotyros meistro kvalifikaciją įgijau Kinijoje. Be to, išanalizavau geriausių šios srities profesionalų dirbančių JAV, Europoje, žinoma ir Lietuvoje darbo stilius ir taikomas metodikas. Dirbant teisminėje institucijoje, turėjau nuostabią progą analizuoti žmonių veido bruožus ir jų elgesio tarpusavio ryšį kasdienybėje, teismo salėje ir už jos ribų. Analizės tikslumas ikišiol stebina ne tik klientus, bet ir mane patį!

Žmogaus veido bruožai atskleidžia jo charakterį, gabumus, silpnybes, kai kurias ligas, o su juo pabendravus ir įsijautus į jo asmenybę – puikiai suprasti ir padėti atsakyti į sudėtingus psichologinius klausimus, nukreipti geriausiu jo potencialą realizuojančiu keliu. Gal todėl dažnai sulaukiu nustebusios reakcijos ir klausimų: iš kur žinote, kas Jums, tai pasakė arba išvystu konspiracinę šypseną? Kalbant žmogui suprantama kalba, pateikiant kasdienius pavyzdžius – nesunku paaiškinti kuo jis skiriasi nuo jį supančių asmenybių ir kuo šis yra ypatingas. Konsultacijos metu pateikiamos rekomendacijos kaip realizuoti savo unikalius gabumus, kurti laimingus, harmoningus santykius, nukreipti vaikus tinkama linkme.

Tai efektyvus, pigus, mažai sąnaudų reikalaujantis, ypač tikslus, daugiau nei 2700 m. naudojamas ir plačiai taikomas metodas užsienyje, bei Lietuvoje.

Kviečiu atrasti save be skaudžių nusivylimų ir klaidingų bandymų.

Sekti naujienas