12 žmonių tipų analizė ir valdymas

Kovo 17 d., sekmadienį, 20:30 val. – balandžio 7 d., 22:00 val., Lietuvos laiku, internetu

 

Naujausi, metodiniai žmonių analizės mokymai skirti atsakingiems šeimos nariams, psichologams ar personalo atrankos ir komandos formavimo specialistams. Mokymų metu išmoksite pagal žmogaus išvaizdą nustatyti jo tipą, suprasti esminį charakterį, stiprybes, silpnybes, talentus, tinkamas darbines sritis ir roles. Gebėsite patarti kiekvienam iš tipų, kaip geriau save prižiūrėti ir įprasminti. Taip pat, išmoksite darbinės ir asmeninės komandos formavimo metodikos tarp tipažų. Žinios, įgūdžiai jums leis ypač greitai perprasti žmogaus ašį ir sumažins nusivylimus ir nuostolius iki minimumo.

Informaciją gebėsite pritaikyti klientų analizėje ir konsultavime, komandos formavime. Šioje temoje, įdomesnių, gilesnių ir profesionalesnių mokymų nerasite niekur kitur. Nepražiopsokite galimybės išmokti žmones matyti kiaurai ir efektyviai juos įtakoti.

Mokymus ves veidotyros mokytojas, veidotyros meistro kvalifikaciją įgijęs Kinijoje, buvęs profesionalus sportininkas, vienuolikos knygų autorius, socialinių mokslų magistras, dirbęs apygardos teisme, su dešimties metų tarptautine patirtimi, A. Kažerskas. Lektoriaus suvokimas ir išmintis pranoksta šių laikų paviršutiniškumą. Armando mokymuose ir konsultacijose dalyvavo virš 50 tūkst. klientų.

Mokymai sudaryti iš 3,5 val. pirminio mokymų įrašo su pratybomis ir 4 tiesioginių transliacijų – lekcijų su užduotimis – namų darbais, kas savaitę, sekmadieniais, po 1,5 – 2 val., nuo 20:30 val. Lietuvos laiku. Tiesioginių transliacijų įrašus galėsite peržiūrėti vėliau.

I dalies mokymų turinys:

 • 3,5 val. mokymų įrašas iš vykusių mokymų auditorijoje
 • Spausdinamos pratybos su užduotimis ir konspektu

Įrašo turinys:

 • 12 žmonių tipų skirstymas: dvasininkai, intelektualai, lyderiai, vadovai, kūrybininkai, profesionalai, globėjai, verslininkai, laisvai samdomi, sportininkai, žemiškieji, darbininkai
 • Tipų išvaizda, charakteriai, stiprybės, silpnybės, pašaukimai
 • Veido bruožai, kūnų sudėjimai, darbinės sritys ir rolės
 • 2 savanorių analizė, patarimai, kaip geriau save realizuoti
 • Tipų psichologiniai sluoksniai, rekomendacijos efektyviam tobulėjimui

II dalies mokymų turinys:

 1. Tiesioginė transliacija: “12 tipų analizė ir reikšmės”
 2. Tiesioginė transliacija: “Efektyvios komandos formavimas pagal tipus”
 3. Tiesioginė transliacija: “Tipų valdymo, įtakojimo strategijos ir būdai”
 4. Tiesioginė transliacija: “Šeimyninių santykių suderinamumas, rekomendacijos susikalbėjimui pagal tipus”

Mokymai vyks uždaroje facebook grupėje, joje galėsite susipažinti su bendrakeleiviais ir uždavinėti papildomus klausimus, diskutuoti, atlikti užduotis.

 

Trukmė – 1 mėnuo

Kaina – 150 €.

Registracija