Kūno analizės mokymai

Kovo 9 d., šeštadienį, 20:30 val. – kovo 30 d., 22:00 val., Lietuvos laiku, internetu

 

Naujausi, metodiniai mokymai skirti norintiems išmokti analizuoti save ir kitus: fiziniu, psichologiniu, mentaliniu ir energiniu lygiais. Mokymų metu išmoksite analizuoti žmogaus charakterį, sveikatos stovį, ligų užuomazgas ir polinkį į negalavimus (inkstų, sąnarių, kraujotakos, plaučių, skydliaukės, depresijos, šizofrenijos ir kt.). Įžvelgti pozityvias, negatyvias genetines, dvasines tendencijas, suvokti kaip optimaliausiai save sustiprinti ir prižiūrėti gyvenimo eigoje.

Mokymai tinka tiek naujokams, tiek profesionalams, kurie siekia išsianalizuosti save, artimus ar savo klientus. Informaciją gebėsite pritaikyti klientų analizėje ir konsultavime. Šioje temoje, įdomesnių, gilesnių ir profesionalesnių mokymų nerasite niekur kitur. Nepražiopsokite galimybės išmokti žmones matyti kiaurai.

Mokymus ves veidotyros mokytojas, veidotyros meistro kvalifikaciją įgijęs Kinijoje, buvęs profesionalus sportininkas, venuolikos knygų autorius, socialinių mokslų magistras, dirbęs apygardos teisme, su dešimties metų tarptautine patirtimi, A. Kažerskas. Lektoriaus suvokimas ir išmintis pranoksta šių laikų paviršutiniškumą. Armando mokymuose ir konsultacijose dalyvavo virš 50 tūkst. klientų.

Mokymai sudaryti iš 3,5 val. pirminio mokymų įrašo su pratybomis ir 4 tiesioginių transliacijų – lekcijų su užduotimis – namų darbais, kas savaitę, šeštadieniais, po 1,5 – 2 val., nuo 20:30 val. Lietuvos laiku. Tiesioginių transliacijų įrašus galėsite peržiūrėti vėliau.

I dalies mokymų turinys:

  • 3,5 val. mokymų įrašas iš vykusių mokymų auditorijoje
  • Spausdinamos pratybos su užduotimis ir konspektu

Įrašo turinys:

Žmogaus analizės principai kūno sudėjimo analizė, reikšmė
Žmonių suvokimo lygių skirtumai ir išvaizdos ryšys
Žmogaus energinių kanalų veikimas
Kojų srities analizė
Dubens
Pilvo
Krūtinės
Kaklo
Akių zonos
Kaktos
Rekomendacijos

II dalies mokymų turinys:

  1. Tiesioginė transliacija: “Žmogaus kūno sudėjimo ir laikysenos įtaka charakteriui ir sveikatai”
  2. Tiesioginė transliacija: “Kojų, dubens, pilvo, krūtinės, rankų analizė ir reiksmės”
  3. Tiesioginė transliacija: “Kaklo, apatinės, vidurinės, viršutinės veido dalių analizė ir reikšmė”
  4. Tiesioginė transliacija: “Fizinės, psichologinės ir mentalinės energijos aktyvavimas ir įvaldymas”

Mokymai vyks uždaroje facebook grupėje, joje galėsite susipažinti su bendrakeleiviais ir uždavinėti papaildomus klausimus, diskutuoti, atlikti užduotis.

 

Trukmė – 4 savaitės

Kaina – 150 €.

Registracija