Charakterio analizė iš nuotraukų

Asmenybės analizė raštu iš nuotraukos – puiki galimybė koncentruotai išdėstyta tvarka sužinoti apie save ir/ar apie Jums svarbius žmones. Asmeninė charakterio analizė neįkainojamai pasitarnaus santykių, finansų, asmeninio tobulėjimo srityse. Analizėje apibūdinama:

  • Charakteris socialinėje aplinkoje, patiriant stresą, stipriosios ir silpnosios aptariamos asmenybės pusės;
  • Asmeninės savybės artimuose santykiuose, šeimoje, meilės reikaluose;
  • Karjeros galimybės, tinkamos darbo sritys, pozicijos;
  • Pateikiamos rekomendacijos asmeniniam augimui ir efektyvumui gerinti.

Charakterio analizė iš nuotraukos idealiai tinka neturintiems galimybės atvykti į asmeninę konsultaciją ar gyvenantiems užsienyje. Atsiuntę keletą kokybiškų nuotraukų, neišeinant iš namų, gausite kokybišką asmenybės analizę raštu su rekomendacijomis. Nustebsite dėl analizės taiklumo, gilumo ir naudingumo!

Analizę atlieka veidotyros mokytojas, veidotyros meistro kvalifikaciją įgijęs Kinijoje, buvęs profesionalus sportininkas, venuolikos knygų autorius, socialinių mokslų magistras, dirbęs apygardos teisme, su dešimties metų tarptautine patirtimi, A. Kažerskas. Armando mokymuose ir konsultacijose dalyvavo virš 50 tūkst. klientų. Nepraleiskite retos progos gauti svarbiausius savo gyvenime atsakymus ir efektyvias, jums pritaikytas, realizavimosi strategijas.

Norint užsakyti analizę, prašome atsiųsti keletą nuotraukų iš priekio ir šono su matomomis ausimis į el. paštą: info@veidoanalize.lt

 „Kokybiškos žinios + geresni pasirinkimo variantai + taiklesni sprendimai = kokybiškesnis gyvenimas.“ – Armandas Kažerskas

Analizės apimtis – 5-7 lapai.

Kaina – 200 €