12 rūmų ir 12 meridianų veidotyroje

Vasario 28 d., trečiadienis, 20:30 val. – kovo 13 d., 22:00 val., Lietuvos laiku, internetu

 

Mokymai skirti turintiems veidotyros pagrindus, tai papildomas įrankis dirbant profesionaliai žmonių analizėje ir vertinant svarbiausias žmogaus gyvenimo sritis ir gyvenimo laikotarpius. Po mokymų gebėsite vertinti esmines žmogaus gyvenimo sritis ir laikotarpius, pasiruošti ateičiai ar išmintingai kooreguoti dabartį, atsižvelgiant kas užkoduota mūsų genetikoje ir likimo tendencijose. Paskaitos vyks aiškiai, logiškai, argumentuotai ir suprantamai. Išsamesnių ir išmintingesnių veidotyros mokymų nerasite niekur kitur, jeigu aktualu – prisijunkite, nesigailėsite.

Mokymus ves, veidotyros ir meditacijos mokytojas, veidotyros meistro kvalifikaciją įgijęs Kinijoje, buvęs profesionalus sportininkas, venuolikos knygų autorius, socialinių mokslų magistras, dirbęs apygardos teisme, su dešimties metų tarptautine patirtimi, A. Kažerskas. Lektoriaus suvokimas ir patirtis pranoksta šių laikų chaosą. Armando mokymuose ir konsultacijose dalyvavo virš 50 tūkst. klientų. Nustebsite informacijos ir suvokimo gyliu, kurį galėsi inkorporuoti savo gyvenime ar darbe su žmonėmis.

Mokymai sudaryti iš 3 tiesioginių transliacijų – lekcijų su užduotimis – namų darbais, kas savaitę, trečiadieniais, po 1,5 – 2 val., nuo 20:30 val. Lietuvos laiku. Mokymų įrašus galėsite peržiūrėti vėliau.

Mokymų turinys:

  1. Lekcija. “12 rūmų veidotyroje”. Įrankis skirtas analizuoti tiksliai svarbiausias žmogaus gyvenimo sritis ir nuspėti jų eigą: karjeros, tėvų, kelionių, sėkmės ir vertybių, santuokos, vaikų, turto, sveikatos, gyvenimo, pinigų ir samdinių zonos. Suprasite kaip šias sritis analizuoti, harmonizuoti ir suvokti ateities tendencijas, pasiruošti gyvenimo iššūkiams.
  2. Lekcija. “12 meridianų veidotyroje”. Suvoksite vertinti svarbiausius gyvenimo laikotarpius ir galimus iššūkius ar įžvelgti praeities įvykių įspaudus veide. Bus analizuojami vieni iš svarbiausių gyvenimo metų ir jų kokybė ir padariniai žmogaus gyvenime: 16, 19, 22, 25, 28, 41, 44, 45, 48, 51, 71. Tai metai, kurie visus mus palies skirtingai, priklausomai kokia mūsų karma, genetika, įpročiai ir sprendimai. Visa tai apjungsime ir aptarsime ką su tuo būtų galima padaryti ir kam pasiruošti?
  3. Aptarimas, apibendrinimas, papildomos rekomendacijos.
  4. Užduotys įsisavinti informaciją praktiškai.

Mokymai vyks uždaroje grupėje, joje galėsite susipažinti su bendrakeleiviais ir uždavinėti papildomus klausimus, diskutuoti.

 

Trukmė – 3 savaitės

Metodinė medžiaga, užduotys

Kaina – 80 €.

Registracija