Ačiū, Armandai, už pokalbį, už patarimus ir atvertas akis. Į susitikimą ėjau vedina dviprasmiškų jausmų ir minčių, nes nežinojau, ko laukti ir tikėtis.
Pokalbis buvo malonus ir šiltas, visai nesijaučiau “skanuojama”. Gavau atsakymus į visus klausimus, kurie man kilo bekalbant, nes iš anksto jų nebuvau paruošusi. Supratau, kodėl tam tikrose situacijose elgiuosi ir kalbu vienaip ar kitaip, kodėl žmonės apie mane susidaro tam tikrą nuomonę, kodėl jaučiuosi taip, kaip jaučiuosi šiuo metu. Buvau sužavėta, kad Jūs ne tik atskleidėte mano asmenybės bruožus, bet ir patarėte, kaip reikėtų susitvarkyti savo kasdienybę siekiant maksimalaus potencialo išnaudojimo. Esu laiminga supratusi, kad pasirinkau teisingą kelią gyvenime ir dėkoju už profesionalumą ir įžvalgas, už tai, kad ne tik “mane tyrinėjote”, bet ir leidote susipažinti su Jūsų asmenybe. Džiaugiuosi pažintimi ir žinau, kad dar ne kartą kreipsiuosi su klausimais, nes sulauksiu protingų paaiškinimų ir patarimų. Laukiu, kada galėsiu susitikti ir pasikalbėti apie savo vaikus kaip asmenybes.
Širdingai dėkoju ir linkiu nesustoti, nes tai, ką darote yra daugiau negu nuostabu. Pažintis su Jumis – vertinga ir prasminga patirtis.
Eglė Zykuvienė, progimnazijos direktoriaus pavaduotoja
Armandas labai malonus ir šiltas žmogus, visas jo elgesys kurį mačiau susitikimo metu rodo, kad jis be galo mėgsta savo darbą ir yra tikrai puikus šios srities žinovas. Jo išsakyti pastebėjimai padėjo man pamatyti tokias savo savybes kokių iki tol nemaniau turinti ir davė patarimų kaip jas pritaikyti savo veikloje. Taipogi jis yra labai geras psichologas, pas jį ateina patys įvairiausi žmonės, o jis moka savo mintys pateikti taip kad kiekvienas jį išgirstu ir suprastu. Iš tiesų mane labai sužavėjo šio žmogaus noras padėti kitiems, belieka tik palinkėti kad būtu kuo daugiau tokių žmonių pasaulyje kuriems būtu būdingas toks didžiulis noras padėti aplinkiniams.
Ona Astrauskaitė
Veidotyra įdomi tuo, jog nežinai kas taves laukia, tai nėra nei kažkokie “voodoo” ar ateities “būrimas”, tai žmogaus charakteris ir unikalios savybės, kurios atsispindi žmogaus veido bruožuose. Aš pats pradžioje tuo buvau suabejojęs efektyvumu, bet susitikęs su Armandu supratau, kad tai realu ir tikrai labai įdomu. Šis žmogus, pasitelkdamas veidotyros bei psichologijos žinias, pasakė kas aš esu, puikiai apibūdino asmenybės bruožus, kaip aš mąstau ir netgi ką sugebu! Davė puikių patarimų, padėjo pasirinkti studijų kryptį, suteikė puikių žinių apie santykius ir žmones. O ir pats Armandas yra neeilinis žmogus. Buvo nerealu pasikalbėti su protingu ir inteligentišku, bet tuo pačiu šmaikščiu ir linksmu žmogumi. Po pokalbio atsivėrė akys, supratau, ko iš tikrųjų trokštu, ko noriu, ko verta siekti ir kas man išties rūpi. Veido analizė – puikus dalykas, visiems nuoširdžiai rekomenduoju ją išbandyti!
Antanas Martinaitis, abiturientas
Po susitikimo su Jumis, atsirado didesnis pasitikėjimas savimi, vidinis užtaisas įveikti esamas kliūtis. Veidotyra – man dar neanalizuota sritis, todėl susidomėjau “Veidotyra-ar žinai kuo ypatingas Tavo veidas?” siūlomu konkursu. Pavyko,laimėjau konsultaciją. Ėjau per daug nieko nesitikėdama, smalsumo vedama.O išgirdau apie save tikrąją tiesą. Pradedant būdo savybėmis, kuriomis galiu laikyti stipriais ginklais gyvenimo situacijų kovose, bet ir neigiamas savybes, kurios trukdo kopti į viršūnę. Armando konsultacijoje, teigiamą įspūdį paliko gyvai vykusi konsultacija, būdo savybės pasireiškiančios aiškiose situacijose, susidomėjimas pašnekovu, ir išsamus esamojo veido pasakojimas. Man Veidotyra – atvėrė galimybę savo neigiamas ir teigiamas būdo savybes nukreipti savo sėkmingo gyvenimo link.
Agnė Sasnauskaitė, magistrantūros studentė
Puikiai atliekantis savo darbą sertifikuotas veidotyros specialistas. Esu labai patenkinta atliktu Armando darbu per greitą laiką ir už kainą dėl kurios buvo susitarta. Armandas yra sąžiningas ir nuoširdus žmogus atsižvelgiantis į kliento norus ir poreikius, atsakingai žiūrintis į jam patikėtą užduotį. Veidotyros specialistas Armandas turi įgimtus ir įgytus gebėjimus šiam darbui atlikti, negaili jėgų, laiko ir geros nuotaikos savo klientui. Rekomenduoju Armandą Kažerską sertifikuotą veidotyros specialistą, ieškant atsakymų asmenybės, santykių ir karjeros sferose.
Dovilė Jonuškaitė – Zunkienė, socialinės globos centro direktorė
Armandas Kazerskas yra žmogus su ypatingu gebėjimu. Tuo įsitikinau susitikimo metu. Jis ne tik visapusiškai išanalizuoja veido bruožus atskleisdamas stipriąsias ir silpnąsias žmogaus charakterio savybes, ne tik atsako į visus su veido bruožais susijusius rūpimus klausimus, ne tik atskleidžia tiesą apie antros pusės (ne)atitikimus, ne tik padeda nustatyti sritį, kurioje žmogus būtų stiprus, bet svarbiausia – nepalieka žmogaus su visa gauta informacija “suktis” kaip išmano. Armandas padeda suvokti perteiktą informaciją, padeda atrasti būdus kaip geriausia būtų ją panaudoti, kaip elgtis, kad neiššvaistyti turimo potencialo, kaip susistyguoti gyvenimą, kad žmogui pačiam būtų lengviau atrasti save bei savęs nevaržyti. Jis ir po susitikimo domisi, kaip žmogui pavyko pasinaudoti jo patarimais, kas pasikeitė. Siekia atgalinio ryšio.
Visa tai susitikimo metu aš pati gavau iš Armando. Nuo tos dienos jaučiuosi ramesnė ir tvirtai žinau ką savo gyvenime turiu keisti (nors prieš tai buvau stipriai kankinama abejonių ir dviprasmiškų minčių). Neaprėpiamai didelis “Ačiū”.
Rovena Rimkevičiūtė, kineziterapijos specialistė, sportinių šokių šokėja
Labai džiaugiuosi Jūsų konsultacija, nes tikrai privertėt susimąstyt savo taikliais pastebėjimais, rekomendacijomis. Žinau ,kad viskas labiausiai priklauso nuo paties žmogaus, bet vis tiek smagu, kai kažkas iš šalies gali patarti matydamas mano stipriuosius ir silpnuosius bruožus. Na šiuo metu esu įstrigus su bakalauriniu projektu,tai Jūsų rekomendacija susitvarkyt dienos režimą;) buvo labai vietoj ir laiku,ką ir stengiuosi dabar daryt. Kadangi konsultuojantis su Jumis aktualiausias man buvo savęs realizavimo klausimas,tai dar kartelį permąsčiau ,ką kalbėjome per susitikimą, kuomet iš šalies atskleidėt mano asmeninius bruožus ir gebėjimus, na ir tuo pačiu tikriausiai padrąsinot nenumest minčių apie psichologijos studijas. Ir tikiuosi, kad tai neliks tik mintimis. O Jums labai dėkoju už konsultaciją ir sėkmės padedant žmonės pažint patiems save.
Ligita Dobrovolskytė, farmacijos studentė
Susitikimo metu per 20 min. sulaukiau taiklių, aiškiai išsakytų, logiškai susietų komentarų tiek apie save, tiek apie vyrą. Grįždama į darbą po vaiko auginimo atostogų neabejotinai pasitarsiu su Armandu dėl tinkamiausios naujos pozicijos, kur galėsiu save geriausiai realizuoti, nereikės “vargti” atliekant “nemielus” darbus.
Daiva Grikšelienė
Esu labai dėkinga Armandui už produktyvią, įdomią ir tikrai naudingą konsultaciją. Džiugu, kad per trumpą laiką išsiaiškinome man aktualius klausimus, tai leido į save pažvelgti aiškiau, giliau. Pateiktos įžvalgos šokiravo savo tikslumu ir buvo labai naudingos savęs pažinimui, leido suvokti savo stipriąsias ir silpnąsias puses, nustatyti ateities kryptį, permąstyti, kas man tinka ir kas ne, bei kur turėčiau pasitempti. Po konsultacijos kilo daug minčių, idėjų, todėl šiuo metu nekantriai laukiu Armando seminarų bei linkiu Jam didelės sėkmės!
Laura Veliseičik
Dėkoju už produktyvią konsultaciją-diskusiją. Labai taiklios įžvalgos ir gebėjimas apibūdinti asmens charakterį bei asmeninių savybių rekomenduojamas realizavimo sritis paprastai, aiškiai. Manau, asmenims, dvejojantiems dėl savo profesinės krypties pasirinkimo, neužtikrintiems kurioje srityje tinkamiausia save realizuoti, būtų labai naudinga patirtis padiskutuoti su Armandu. Džiaugiuosi galimybe padiskutuoti bei dar kartą įsitikinti, kad gyvenime visuomet sekėsi intuityviai judėti ta kryptimi, kurioje vertinant asmeninius bruožus ir turiu didžiausią potencialą. Dar karta ačiū už konsultaciją, tikrai likau maloniai nustebinta kaip žmogaus vidus atsispindi išorėje.
Aistė Jankauskaitė, klientų aptarnavimo, logistikos specialistė.
Kai kreipiausi pas p. Armandą, vedama smalsumo, kiek paslapčių apie mane galėtų išduoti mano veidas ir ką apie mane per keliolika minučių galėtų pasakyti visiškai nepažįstamas žmogus.
Tačiau buvau nuoširdžiai nustebinta – po pirmo trumpo pokalbio, aš gavau supratimą iš psichologijos ir fizionomikos specialisto, koks aš esu žmogus ir kokios mano stiprybės, bei kaip labiau galėčiau išnaudoti manyje slypinčias galimybės.
Konsultaciją man suteikė daugiau noro gilintis į savo poreikius, savirealizacijos galimybes, įgavau daugiau užsidegimo ir noro užsibrėžiant naujus tikslus. Po konsultacijos gimė daug naujų minčių apie gebėjimus, polinkius įvairią veiklą, kurios dar neteko panaudoti.
Aiškumas yra didelė dovana, todėl esu labai dėkinga už konsultaciją, kurį suteikė progą pažiūrėti į save visai kitomis akimis.
Alina Chomskaja, PZU draudimo vadybininkė
Į susitikimą atėjau, vedama susidomėjimo: kas čia per veikla, kas čia per veidotyra? Prieš tai buvo užkliuvę keletas straipsniu apie tai, kad veidas yra labai susijęs su charakteriu. Paskutiniu metu labai daug laiko skyriau savianalizei, tai ir nusprendžiau pasitikrinti, ar mano įžvalgos atitinka su žmogaus, kuris mato daugiau nei kiti.

Keista sėdėti priešais žmogų, kuris žino apie tave daugiau, nei tu apie save… Sužinojau nauju dalyku. Didžiausia naujiena buvo tai, kad vienas iš mano resursų suteikiančiu energijos yra muzika, ir kad pasirodo turiu turėti gera ritmo jautimą, keista bet šios savybės niekada net nepagalvojau lavinti, o viska kas susiję su muzika, buvau padėjus į “neturiu gabumu” lentynėlę. Kitas atradimas, jį galėčiau pavadinti atsakymu, nes vis vaikščiojau mintimis aplink ir negalėjau suprasti kodėl? Kodėl nepatiriu malonumo iš darbo proceso, nes lyg ir viskas gerai gaunasi, lyg ir rezultatai džiugina, bet procesas neteikia malonumo nors tu ką. Pasirodo mano charakteriui netinkamas kruopštus darbas, jo metu prarandu energijos, o ne jos įgaunu. O kruopštus darbas reikalauja didelio susikaupimo, kuris pereina į vidinį pykti ir nuovargį (štai iš kur ta pykčio raukšlė). Tai, kad man tiktu verslas irgi buvo naujiena. Senokai apie tai mąsčiau ir tokį norą turėjau, bet niekad negalėjau tam ryžtis, nes nemaniau turinti tam gabumu. Ir dar daug visokios naudingos informacijos išgirdau apie save, kai ką jau žinojau, kai kas nauja. Labai puikus patarimai, kurie tikrai pravers.

Konsultacijoje buvau labai neseniai, bet esu iš tų žmonių, kurie išgirdę informaciją, mėgsta pritaikyti, išbandyti. Kol kas, tai labai naudinga ir tikrai padeda. Momentais kur reikalingas didžiulis susikaupimas klausau muzikos, tikrai labai nuramina, darbas einasi sklandžiai, o po įtemptos dienos nesijaučiu tokia pavargusi. Esu lengvai išmušamas iš vėžių žmogus. Po to, kai padėjote įsisąmoninti šį faktą irgi viskas paprasčiau. Vis dar reikia, tai prisiminti, bet tai žinant lengviau planuoti ir vėl grįžti į savo vėžias.

Rekomenduočiau šias konsultacijas, praktiškai kiekvienam žmogui. Tiesiog geras būdas pasitikrinti kokį vaizdą mes turime savyje ir ką išduoda mūsų veidas. Būna, kad mes gyvename iliuzijų pasaulyje, ir eikvojame bereikalingai savo jėgas, ten kur visai to nereikia. Ko pasekoje būname liūdni, nelaimingi, nepatenkinti. O juk viskas galėtų būti kitaip…

Jurgita Businskytė
Labai tiksli, nuodugni ir gili veido bruožų analizė. Žavi tai, kad Armandas siekia objektyvaus žvilgsnio – nurodo ne tik pliusus, bet ir minusus, taip leisdamas žmogui būti atviram sau pačiam ir aplinkiniams. Analizė yra labai išsami, gili ir maloniai stebina, nes nurodomi ne tik turimi ir paties žmogaus vertinami ar suvokiami charakterio bruožai, bet pateikiamos įžvalgos, kurios atspindi dar ne visai įžvelgtus ar realizuotus asmenybės bruožus, kuriuos bus galima realizuoti ateityje. Rekomenduoju visiems, kurie ieško savęs, abejoja, yra smalsūs ir siekia maksimaliai save realizuoti gyvenime. Konsultacija vyksta ramiai ir nuosekliai, jos poveikis labai stiprus – tai yra galimybė dar kartą atrasti ir pažinti save, suprasti savo tikrus siekius, vertybes, prioritetus ir permąstyti, ar pasirinktas gyvenimo kelias link jų veda, jei ne – daryti sprendimus. Armandas apibūdina charakterį, žmogaus polinkius, artimas sritis, tačiau visada sprendimą turi priimti pats žmogus. Labai naudinga ir prasminga veikla, ačiū ir sėkmės!
Rūta Čereškaitė, filologė, mokytoja
Pirmą kartą lankiausi tokio pobūdžio konsultacijoje. Labai gerai, kad susitikome pasikalbėti gyvai. Kai kuriuos teiginius būtų nesmagu skaityti. Prasidėtų įvairios interpretacijos mintyse ir teigiamo poveikio nebeliktų. O dabar po konsultacijos išėjau rami ir nusiteikusi draugauti su savo vaikais (konsultacija apie vaikus buvo). Armandas labai šiltas ir protingas žmogus. Kalba tiesiai šviesiai, bet taktiškai.
Lina Stancelienė, mokyklos direktoriaus pavaduotoja
Puikus veidotyros specialistas, praktikas. Puikiai paaiškinantis ne tik veido bruožus, bet ir psichologiškai paruošiantis žmogų kitoms galimoms gyvenimo alternatyvoms. Parodantis asmenines žmogaus savybes ir nurodantis, kur jas galima sėkmingai panaudoti norint maksimaliai savirealizuotis. Jei žmogus yra tobulėjantis, einantis ilgu savęs pažinimo keliu, ieško savęs, naujų gyvenimo orientyrų, nori turėti geriausią savo paties ir aplinkos versiją – be jokios abejonės Armando konsultacija jam (-ai) pravers ir suteiks tai, apie ką bus verta pamąstyti.
Linkiu jam sėkmės ir toliau padedant žmonėms!
Karolis Dimbelis, projektų vadovas
Sveiki, Armandai, ir visi kiti, tai skaitysiantys. Norėjau dar kartą padėkoti už man skirtą laiką ir sudarytą veido analizę, bei kitą info, susijusią su charakteriu ir asmeninės patirties apjungimu 🙂 Esu atlikėja – pedagogė, todėl itin rūpėjo sužinoti, kokios savybės man darbe padeda, o kokios galbūt trukdo. Ir visus išsamius atsakymus bei patvirtinimus gavau nedelsiant. Likau sužavėta tuo, jog specialistas labai tiksliai ir aiškiai pamatė visa, kas manyje gyvena, buvo atkreiptas dėmesys į smulkiausias veido detales, apie kurias nė nepagalvočiau (pvz. akių kampučiai ar nosies šnervės, antakių vešlumas). Skaitydama apie save tai, ką pati puikiai žinau, stebėjausi: “Iš kur žino ir jis, juk manęs nepažįsta”. Tą akimirką jaučiausi apnuoginta prieš visus – mano visos charakterio savybės, temperamentas, požiūris, mąstymas bei patyrimas – išnarpliota taip tiksliai ir matoma visiems kaip ant delno. Skaičiau kartą, antrą, trečią – didžiavausi ir savimi, ir Armandu bei šypsojaus į ūsą…:) PATIKO! Atitiko kiekvienas žodis. KIEKVIENAS ŽODIS… Dalinausi su visais, laukiau atsiliepimų ir komentarų, o draugai, kaip susitarę, sakė: “Visiškai apie Tave”. Be visa to, labai patiko tai, jog šia analize mūsų bendravimas nesibaigė. Aš – smalsus žmogus, nenustojantis klausinėti 🙂 Armandas buvo kantrus ir supratingas, atsakė man į visus rūpimus klausimus, netgi surašė rekomendacijas. Po ko visi taškai ant “i” susidėliojo, padėjo apsispręsti ties sprendimais, kuriuos ruošiausi priimti ateityje. 🙂
Indrė Launikonytė, atlikėja - pedagogė
Sužinok daugiau apie konsultacijas