Jurbarkas, šeštadienis, kovo 21 d. 11 val. – sekmadienis, kovo 22 d., 17 val.

Mokymai skirti norintiems atsigręžti, susitelkti, geriau suvokti ir įvaldyti save. Meditacijos ir savianalizės savaitgalis tiks tiek visiškai žaliems, tiek pažengusiems ir save įvaldžiusiems, bet norintiems pabūti su bendraminčiais, patirti naujų suvokimo perspektyvų. Fizinis amžius, įsitikinimai – neriba. Svarbiausia – noras būti čia, kartu.

Mokymų metu bus siekiama perteikti subtilius suvokimus ir veiksmingas, logiškas, kasdienes strategijas. Kiekvienas dalyvis gaus spausdintas savianalizės pratybas su mokymų konspektu ir vieta užrašams. Bus pateikiami namų darbai.

“Vidinė ramybe, lengvumas, malonė ir intuityvus žinojimas. Tai esmingiausias mano gyvenimo atradimas, po beveik 20 m. žmonių ir savęs analizės, kuriuo atėjo laikas pasidalinti su daugeliu ieškančių. Ypač kviečiu į susitikimą-buvimą turinčius raukšles tarp antakių. Iki labai malonaus, mano Drauge, alternatyvų neturinčiame gyvenimo etape, be pabaigos…” – asmenybių analitikas, Armandas Kažerskas

Mokymų programa

4 žmogaus kūnai. Kaip juos įvaldyti?

Unikali savęs suvokimo meditacijos praktika

Kaip išmokti atkurti palaimingą ramybę iš savęs?

Savianalizės pratybos. Kur mano ramybė/ stiprybė/ prigimtis/ vertybės/ troškimai/ perspektyva?

Joga/ spec. pratimai

Reziduojantys lektoriai, praktikai

Asmeninės konsultacijos

Lengvas vaisių/ kokteilių maitinimas

Pasivaikščiojimai, gražiais pėsčiųjų takais parkuose ir miškuose

Pirtis

Sporto salė su treniruokliais

Diskusijos/ bendraminčių atradimas

Laisvas savianalizės ir susitelkimo laikas

Apgyvendinimas

Spausdintas savianalizės žurnalas su užduotimis

Lektoriai

Ilona Miknienė, profesionali fitneso trenerė-sportininkė, dalinsis savo kūno ir proto “kalybos” patirtimi, ves treniruotę, skaitys paskaitą, konsultuos asmeniškai, pateiks praktinių patarimų.

Artūras Zinkovskis, sertifikuotas Pilateso treneris, ves treniruotes ir papasakos apie Pilateso metodiką, duos praktinių patarimų ir namų darbų.

Armandas Kažerskas, daugelį metų nepaliekantis abejingų Lietuvoje, asmenybių analitikas, ves savęs suvokimo meditacijas ir savianalizės mokymus su užduotimis, diskusijomis, atliks asmenines konsultacijas.

Mokymų vieta

Mokymai vyks Jurbarko mieste, ramioje vietoje ant parko kalno, kurį juosia pėsčiųjų takas su apšvietimu visą parą, upeliu, poilsio zonomis, miškingomis vietomis. Netoliese Jurbarko autobusų stotis už 10 min. pėsčiomis, parko takeliu.

Apgyvendinimas

Name naujai įruošti 5 kambariai iš kurių du – keturviečiai ir trys – dviviečiai su patalynėmis ir pan. Pastatas turi erdvę mokymų, meditacijų erdvę pirmame aukšte. Poilsiui yra du balkonai ir dvi didelės terasos su vaizdu į parką/mišką ir miestą. Naujai įrengta pirtis ir aptarnaujančios buitinės patalpos. Pastatas turi priestatą su sporto sale, kurioje galima padaužyti bokso kriaušę, kilnoti svarmenis, sportuoti kompleksiniais treniruokliais ar atlikti lankstumo, jogos pratimus.

Maitinimas

Mokymų dalyviai bus maitinami lengvu vaisių, kokteilių, sulčių maistu.

Kaina

Su nakvyne, maitinimu ir mokymų programa, savianalizės žurnalu – 140 €.

Be nakvynės – 100 €.

Vietų skaičius – 12 vietų su nakvyne ir 8 vietos be nakvynės. Apmokėjimas – pavedimu.

Registracija